LOQUS Villa

Szanowni Państwo,

LOQUS Pokoje, studia i apartamenty pomaga wypocząć i atrakcyjnie spędzić czas w Płocku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, działamy od 2009 roku.

Proponujemy nocleg w spokojnym miejscu, jednocześnie doskonale skomunikowanym z każdym punktem Płocka. Zapewniamy szeroki wybór rodzajów pokoi, apartamentów, w wielu atrakcyjnych lokalizacjach Płocka.
Pomagamy spędzić czas w wybrany, dopasowany do Państwa potrzeb sposób, podpowiadamy gdzie spacerować, gdzie wyśmienicie zjeść, gdzie aktywnie uprawiać sport lub bawić się na bezpiecznym placu zabaw. Zapewniamy nocleg rodzinom, grupom fanów wydarzeń sportowych i artystycznych, firmom – zarówno kadrze menedżerskiej jak i pracownikom ceniącym sobie odpoczynek w mieszkaniu z dostępem do własnej kuchni, łazienki, balkonu

Zapraszamy do uroczego Płocka, naszego rodzinnego miasta, z pięknymi zabytkami, rewelacyjną siecią ścieżek rowerowych, miasta wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych. Kochamy nasze miasto i chętnie wskażemy Państwu co najlepiej w nim zobaczyć. Posiadamy Certyfikat Przewodnika Turystycznego. Chętnie opowiemy o naszym mieście i oprowadzimy po najciekawszych miejscach, mamy również przygotowane autorskie trasy dla dzieci. Dla nich spacer został pomyślany w nieco inny sposób i wzbogacony atrakcyjną zabawą.

Jeżeli chcecie przyjechać ze swoim pupilem – nie wahajcie się. Kochamy zwierzęta. Mamy specjalne studia przygotowane na ich pobyt. Prywatnie, naszymi współdomownikami są Jager i Sophie i chętnie poznamy czworonogich członków Waszej rodziny.

Będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć.
Do zobaczenia w Płocku! 

noclegi

Współpracujemy z:

BHP Consulting. Bezpieczeństwo w Twojej drodze na szczyt. Prowadzisz firmę? Zależy Ci na tym, żeby zapewnić sobie i swoim pracownikom odpowiedni poziom bezpieczeństwa? Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Jeśli rozwój swojej firmy jest dla Ciebie wędrówką na szczyt, to nasze działania są liną asekuracyjną, dzięki której dotrzesz tam bezpiecznie. Prowadzimy szkolenia z zakresu: BHP, pierwszej pomocy oraz przeciwpożarowe – zarówno w formie stacjonarnej, jak i e-learningu. W naszym sklepie znajdziesz też wiele szablonów dokumentów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę główną lub zapoznaj się z ofertą w naszym sklepie

TIK TOK 250K
Nauczycielka / korepetytorka matematyki
Autorka kursów na @pirazydrzwi_pl
kontakt@pirazydrzwi.pl
Skuteczność powyżej 95%

Pomagam osobom z branży rolno-spożywczej się rozwijać. Aleksandra Wieremczuk, założycielka bloga Manager Agrobiznesu.